Zeptejte se mě

Sekce grafika ineersk

Zeptejte se mě

Příspěvekod Fantom19 » úte 19. úno 2013 19:58:28

Zde piště veškeré dotazy ohledně tvorby danému grafikovi.
Fantom19
Administrátor
Administrátor

TABLET :P

Příspěvekod ATL4NTYS » čtv 21. úno 2013 14:25:30

Zdravím mám dotaz co máš za za tablet předpokládám že wacom ale spíše bych chtěl vědět typ plánuji si do budoucna koupit něco co se výjde do pár tisíc.. 2-3k ale nevím který .. jen jsem se chtěl zeptat v čem koulíš ty.. :)
ATL4NTYS
Grafik
Grafik

Re: Zeptejte se mě

Příspěvekod Conflig » čtv 21. úno 2013 15:26:58

Taky by mě to zajímalo já mám maličký wacom bamboo a ten se hodí spíše na úpravy atd. :)
Obrázek
Conflig
Grafik
Grafik

Příspěvekod ineersk » čtv 21. úno 2013 17:28:11

Ahojte,som rad,ze sa tu stretavame vase prace som uz davnejsie obdivoval a mate moje uznanie co dokazete ;)
Tablet mam wacom a podarilo sa mi zohnat za dobru cenu Intous 5.S tabletom uplna spokojnost,tak Vam mozem kupu tabletu len odporucit.
Obrázek
ineersk
Grafik
Grafik

Příspěvekod adosq » pát 29. bře 2013 21:24:36

Zdravim, nedavno jsem se zacal zabyvat kresbou na PC. Tvoje tvorba se mi velice libi a jednou bych taky tak rad kreslil, ovsem nvm jak zacit. Jak jsi se ucil ty? Mohl bys mi prosimte doporucit nejake navody,tutorialy nebo tak podobne? Diky
adosq
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod ineersk » sob 30. bře 2013 9:00:13

Ahoj tak to je skvele,ze si sa na to dal .Samozrejme rad,Ti pomozem ak to bude v mojich silach ;) Takze graficky tablet predpokladam mas a nejaky program kde sa da kreslit.Su rozne skicare ,ja pouzivam photoshop,vyber je na Tebe.Co sa tyka kreslenia neda sa napisat presny navod ,lebo kazdy ma svoj styl tak je to na Tvojom experimentovani a skusani ako co vytvoris...No ale konkretnejsie ja som zacinal tak,ze som sa ucil ako miesat plynule farby aby do seba pekne zapadali,najdes na to tutorialy ked das do vyhladavaca "digital painting basic" alebo coloring tam mas podrobne navody ako nastavit stetce a rozne techniky ako na farby...Zacni s jednoduchsimi vecami Obrázek
potom postupne sa pustaj do zlozitejsich.Ked sa uz pustis do portretu tak si pohladaj ako sa kreslia vlasy ,daj do vyhladavaca " real hair" ked budes chciet nakreslit realnu tvar tak si daj do vyhladavaca "real skin" a pozeraj rozne techniky a postupy...Musis byt trpezlivy a necakaj ze nieco nakreslis za par minut...Bezne kresby trvaju aj niekolko hodin .Hlavne skusaj,trenuj,experimentuj a uvidis vysledok sa dostavi ;)
Obrázek
ineersk
Grafik
Grafik

Zpět na Grafik - ineersk